Návštěvní kniha

6 thoughts on “Návštěvní kniha”

 1. čauves rodino! 🙂 fotky ze svatby super, těším se, až jich bude víc!!! 🙂

 2. Díky moc. Byl to pro nás docela mazec, protože nejsme na takové štreky zvyklý, ale zážitek to je nezapomenutelný a když to půjde, tak půjdeme letos znova.

 3. Krásně popsaný noční výstup na Sněžku….hezké fotky z této podařené Akce…. 🙂

 4. Ahoj, cestou nahoru k moři jsme spali ve vnitrozemí 2x u benzinové pumpy na parkovišti úplně v pohodě. U moře jsme spali poprvé v Rowech ( http://1url.cz/6OKb ), když jsme byli na recepci v kempu tak tu zrovna byl člověk co nám nabídl ubytování v soukromí za 100zl čehož jsme po dvou nocích v autě rádi využili. Poté jsme spali v kempech ve Jastrzebie Gore ( http://1url.cz/aOKy ), na Helu ( http://1url.cz/LOrL), v Sopotech ( http://1url.cz/iOrt ). Cenově to bylo nějak mezi 40-60zl na noc za dvě osoby, malý stan a osobní auto. Takže v kempu bys mohl ušetřit cca 10 zl za stan. Kempy byly na podobné úrovni (takový akorát na přespání) a v kuchyňkách a ve sprchách, jakž takž čisto. Kromě ty Jastrzebie Gory byly docela plné a na Helu jsme se jen tak tak vešli. A v kempu v Krynici jsme nenašli, žádný pěkný místo v obrovském kempu, ale hned o kilák vedle byl další. Kempů je u moře fakt hodně, takže bych to jako problém neviděl, já jich měl pár zakreslených v automapě a pár jich bylo jako body v GPSce a je tu dost ukazatelů (značka stanu nebo nápis pole namiotowe).Jinak parkoviště bývají placená, ale většinou jen přes den, tzn. večer byli většinou zdarma. My jsme platili nejdražší u památek na Malborku, tam chtěli asi 40 zl. u hradu a pak u Hitlerova Vlčího doupěte (asi 20zl ale já zrovna neměl vybráno, tak nás nakonec nechal zaparkovat zadarmo 😀 ) jinak většinou jsme se vešli do 5 zl. (Gdynie, Gdansk, Warzsawa) vždy jsem nechal GPSku navigovat na střed města a pokaždé rychle zaparkoval, nedaleko centra.

  Tak přeju hodně štěstí ať se Vám tam libí a určitě nevynech Slowinsky park narodowy a u moře se mi to tam líbilo asi nejvíc.

  Pokud tě ještě něco zajímá tak se ptej rád odpovím.
  honzak

 5. Ahoj, narazil jsem na internetu na tvé fotografie z roadtripu po polsku. Přibližně za měsíc se chystám vyrazit s přítelkyní na sever polska, nejspíše na Hel. Chtěl bych se zeptat, jestli nemáš nějaký tip, kde se dá kempovat, popřípadě levně parkovat. Spát se chystám v autě, nikoliv ve stanu, tak by mě taky zajímalo, jestli jsi se s tím setkal, či v tom nebude pro mě velký problém.

  Děkuji za odpověď.

  Jirka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.