Návštěvní kniha

Nechej mi vzkaz

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

6 thoughts on “Návštěvní kniha”

 1. čauves rodino! 🙂 fotky ze svatby super, těším se, až jich bude víc!!! 🙂

 2. Díky moc. Byl to pro nás docela mazec, protože nejsme na takové štreky zvyklý, ale zážitek to je nezapomenutelný a když to půjde, tak půjdeme letos znova.

 3. Krásně popsaný noční výstup na Sněžku….hezké fotky z této podařené Akce…. 🙂

 4. Ahoj, cestou nahoru k moři jsme spali ve vnitrozemí 2x u benzinové pumpy na parkovišti úplně v pohodě. U moře jsme spali poprvé v Rowech ( http://1url.cz/6OKb ), když jsme byli na recepci v kempu tak tu zrovna byl člověk co nám nabídl ubytování v soukromí za 100zl čehož jsme po dvou nocích v autě rádi využili. Poté jsme spali v kempech ve Jastrzebie Gore ( http://1url.cz/aOKy ), na Helu ( http://1url.cz/LOrL), v Sopotech ( http://1url.cz/iOrt ). Cenově to bylo nějak mezi 40-60zl na noc za dvě osoby, malý stan a osobní auto. Takže v kempu bys mohl ušetřit cca 10 zl za stan. Kempy byly na podobné úrovni (takový akorát na přespání) a v kuchyňkách a ve sprchách, jakž takž čisto. Kromě ty Jastrzebie Gory byly docela plné a na Helu jsme se jen tak tak vešli. A v kempu v Krynici jsme nenašli, žádný pěkný místo v obrovském kempu, ale hned o kilák vedle byl další. Kempů je u moře fakt hodně, takže bych to jako problém neviděl, já jich měl pár zakreslených v automapě a pár jich bylo jako body v GPSce a je tu dost ukazatelů (značka stanu nebo nápis pole namiotowe).Jinak parkoviště bývají placená, ale většinou jen přes den, tzn. večer byli většinou zdarma. My jsme platili nejdražší u památek na Malborku, tam chtěli asi 40 zl. u hradu a pak u Hitlerova Vlčího doupěte (asi 20zl ale já zrovna neměl vybráno, tak nás nakonec nechal zaparkovat zadarmo 😀 ) jinak většinou jsme se vešli do 5 zl. (Gdynie, Gdansk, Warzsawa) vždy jsem nechal GPSku navigovat na střed města a pokaždé rychle zaparkoval, nedaleko centra.

  Tak přeju hodně štěstí ať se Vám tam libí a určitě nevynech Slowinsky park narodowy a u moře se mi to tam líbilo asi nejvíc.

  Pokud tě ještě něco zajímá tak se ptej rád odpovím.
  honzak

 5. Ahoj, narazil jsem na internetu na tvé fotografie z roadtripu po polsku. Přibližně za měsíc se chystám vyrazit s přítelkyní na sever polska, nejspíše na Hel. Chtěl bych se zeptat, jestli nemáš nějaký tip, kde se dá kempovat, popřípadě levně parkovat. Spát se chystám v autě, nikoliv ve stanu, tak by mě taky zajímalo, jestli jsi se s tím setkal, či v tom nebude pro mě velký problém.

  Děkuji za odpověď.

  Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..